[Logo společnosti] Úvod Podpora Kontakt Napište nám

Aktualizace

 

horizontal rule

Aktualizace programů

horizontal rule


Naše programy se neustále mění a vyvíjejí. Zapracováváme připomínky a nápady našich uživatelů, vylepšujeme je i podle vlastních nových zkušeností a v neposlední řadě reagujeme na legislativní změny, kterých je - jak sami jistě dobře víte - stále dost a dost. Některé aktualizace dáváme k dispozici zdarma na našich www stránkách.

Abyste se nemuseli starat o zaslání nové aktualizace nebo nové verze našich programů, nabízíme Vám možnost zařadit se do některého z našich podpůrných programů a zajistit si tak, že budete mít vždy nejnovější verze.

Vedle dvou tradičních placených programů, které přinášejí předplatitelům automatické zasílání nejen všech aktualizací, ale i všech nových verzí za výhodnou cenu, nabízíme zcela nový program zdarma - zasílání informací na Vaši e-mailovou adresu. Slibujeme Vám, že nebudeme bombardovat Vaši schránku spoustou neužitečných informací, ale budeme Vás informovat o skutečně důležitých novinkách (nové verze, aktualizace dat, opravy chyb, apod.). Podle dosavadních zkušeností nám vychází cca 5-10 zpráv ročně.

 

Program

Cena
Předplatné na dobu 12 měsíců
bulletna všechny aktualizace a nové verze počínaje dnem uhrazení zaslané faktury (bez ohledu na počet)
bulletpo skončení doby Vás automaticky informujeme a zašleme zálohovou fakturu na další rok, takže máte možnost v programu pokračovat
bulletukončení se provádí tím, že neuhradíte zaslanou zálohovou fakturu
1 170 Kč
za 12 měsíců
Automatické zasílání nových verzí s fakturou
bulletvždy dostanete novou verzi nebo aktualizaci s přiloženou fakturou, u těchto zásilek neúčtujeme poštovné a balné 
bulletplatí až do odvolání
bulletukončení se provádí kdykoliv pouze tím, že nám svůj úmysl oznámíte
480 Kč
za zásilku
Zasílání upozornění na novinky elektronickou poštou
bulletbudeme Vám zasílat informační e-mail vždy, když dojde k nějaké zásadní změně některého z produktů. Vy si pak můžete objednat upgrade za plnou cenu, která se stanovuje individuálně dle rozsahu upgrade (obvykle 500 Kč + poštovné a balné).
bulletplatí až do odvolání
bulletukončení se provádí kdykoliv pouze tím, že nám svůj úmysl oznámíte, můžete rovněž využít odpovědi na námi zaslaný e-mail
zdarma

 

Objednávka  aktualizací programů

Typ programu:

FinKalk 2001
Podatelna 2001

Aktualizační programy

Chci zasílat aktualizace a všechny nové panely během 12 měsíců ... 1.170,- Kč
Automatické zasílání všech aktualizací spolu s fakturou (cena za 1 aktualizaci) ... 480,- Kč Automatické zasílání upozornění na novinky elektronickou poštou ... zdarma

horizontal rule

Údaje o příjemci

horizontal rule

Povinné údaje jsou označeny žlutým podkladem. Pro objednávku automatického zasílání informací elektronickou poštou stačí vyplnit jméno a e-mail.
Název firmy:
Jméno a příjmení:
Ulice:

č.p.:
Obec:

PSČ:
Telefon:

Fax:
E-mail:
IČO:

DIČ:

Po obdržení Vaší objednávky budeme její znění autorizovat prostřednictvím elektronické pošty

Firma Lionet, s.r.o. zaručuje, že zaslané údaje budou použity výhradně pro vnitřní potřebu firmy, nebudou poskytnuty třetím subjektům ani použity pro účely zasílání nevyžádané pošty od třetích subjektů.

 

horizontal rule

 


Úvod ] Nahoru ] Podatelna 2001 ] FinKalk 96 ] Multilicence ] [ Aktualizace ]

Copyright © 1998 - 2012 Lionet, s.r.o.
Poslední změna: 06. srpna 2018 00:07:47