[Logo společnosti] Úvod Podpora Kontakt Napište nám

Profil firmy

 

Náš program

Firma Lionet  se zabývá vývojem programových pomůcek pro každodenní kancelářskou praxi. Patří sem zejména produkty řady FinKalk, které mají již dlouholetou tradici a velké množství spokojených zákazníků zejména z řad advokátů, ale i z oblasti státní správy.

horizontal rule

Firemní profil

Firma Lionet, s.r.o. započala svou činnost v roce 1995 pod názvem Factum - Informatika, s.r.o. Roku 1998 změnila svůj název na Lionet, s.r.o. a následně podstatným způsobem změnila profil poskytovaných služeb. Těžiště její činnosti je v současné době ve dvou základních oblastech: autorský software  a zpracování dat.

FinKalk a AdvoKalk
Naším hlavním produktem je řada programů FinKalk / AdvoKalk. Produkty jsme převzali od původního výrobce - firmy TIMING Praha a dále je jako jediný oprávněný majitel licence rozvíjíme. Zajišťujeme rovněž bezplatnou informačně-technickou podporu, aktualizaci jednotlivých částí programů při jakékoliv změně či úpravě zákona nebo vyhlášky a na přání zákazníků vyvíjíme nové rozšiřující panely, které usnadňují každodenní práci uživatele.
- viz: FinKalk

Zpracování dat
Zabýváme se službami v oblasti zpracování dat a tvorbou a podporou speciálního vybavení pro marketingový výzkum. Disponujeme vlastním know­how, které systematicky budujeme již od roku 1992. Máme širokou nabídku služeb a produktů, ze které si mohou vybrat jak menší specializované firmy, tak i velké agentury.
- viz: Zpracování dat

Autorský software
Vedle hlavních produktů řady FinKalk nabízíme v současné době tyto další produkty:
- Elektronickou knihu pošty Podatelna 2001
- Software pro výdej a evidenci faktur a pokladních dokladů FinEvid


Úzce spolupracujeme s firmami TIMING Praha a REGULA Komunikační systémy a.s.

horizontal rule

Kontaktní informace

Kontakt
Ing. Jaromír Luhan
Telefon
+420 - 607 107 897
Kontaktní adresa
Křišťálová 10, 154 00 Praha 5 - Slivenec
E-mail
Zákaznická podpora a prodej:

 


Úvod ] FinKalk 2001 ] Další produkty ] [ Profil firmy ] Služby ] Tiskové zprávy ]

Copyright © 1998 - 2012 Lionet, s.r.o.
Poslední změna: 06. srpna 2018 00:07:47